Ty robisz biznes... My szkolimy Twoich pracowników.
Elastyczne terminy, atrakcyjne ceny
Prowadzimy kursy i szkolenia na zasadzie samokształcenia kierowanego. Przygotowujemy do egzaminu przed Komisją Urzędu Dozoru Technicznego.

Działalność prowadzimy na podstawie standardowej umowy o zlecenia (możemy wystawić fakturę VAT). W pierwszym etapie kontaktujecie się Państwo z nami drogą e-mailową (preferujemy ten rodzaj kontaktu) lub telefoniczną.

Uzgadniamy szczegóły współpracy - podpisanie umowy, ustalenie terminu szkolenia oraz  (zawsze :)) negocjujemy cenę za kurs.
 
Po zakończonym kursie wydajemy zaświadczenia i kontaktujemy z Urzędem Dozoru Technicznego w celu ustalenia terminu egzaminu.Posiadamy własny sprzęt dydaktyczny (rzutniki, tablice, materiały szkoleniowe) lub korzystamy ze sprzętu klienta.
 
Praktyczną naukę przeprowadzamy na sprzęcie klienta. Jest to wygodne rozwiązanie ponieważ część praktyczna egzaminu odbywa się u pracodawcy osoby zdającej egzamin. W przypadku braku urządzeń do praktycznej nauki zawodu zorganizujemy praktyczne zajęcia na terenie innego zakładu lub (w przypadku wózków) przyjedziemy ze  sprzętem na Państwa zakład. Wspierane przez Hosting o12.pl